ulotność
martwy. to nic. to nie jest zła wróżba-nie dla nas.
1 komentarz:
Anonimowy
19 stycznia 2013 01:06
O masakra.
Odpowiedz
Usuń
Odpowiedzi
Odpowiedz
Dodaj komentarz
Wczytaj więcej...
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
O masakra.
OdpowiedzUsuń