Można oświadczenie woli podpisać przed osiemnastką?
z tego co nam mówiono,to tak. jednak oświadczenie nabiera większej mocy po uzyskaniu pelnoletnosci, mimo wszystko swoje podpisałam już jakis czas temu- to powyzsze było akurat na potrzeby wystawy
Można oświadczenie woli podpisać przed osiemnastką?
OdpowiedzUsuńz tego co nam mówiono,to tak. jednak oświadczenie nabiera większej mocy po uzyskaniu pelnoletnosci, mimo wszystko swoje podpisałam już jakis czas temu- to powyzsze było akurat na potrzeby wystawy
Usuń