2 komentarze:

  1. Można oświadczenie woli podpisać przed osiemnastką?

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. z tego co nam mówiono,to tak. jednak oświadczenie nabiera większej mocy po uzyskaniu pelnoletnosci, mimo wszystko swoje podpisałam już jakis czas temu- to powyzsze było akurat na potrzeby wystawy

      Usuń